Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2010, 03:58 PM   #14 (permalink)
azime_1
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough
Standart Cevap: Ho'oponopono Hakkında Açıklayıcı Bir Makale..

ben bu paralel evrne kısmını pek anladım. AÇıkçası mantıklı gelmedi.Bence bu zamansızlık ve mekansızlıkla alakalı. Yani her şeyin varolma olasılığının bulunduğu bir alem. Ve kainat sürekli bilimeyen bir alemden gelen enerji ile sürekli yaratılıyor. Ve fotonlar sizin gözlemlediğiniz şekilde hareket ediyor. Dolayısıyla olmasını istenmeyen bir durum yok hayal ediliyor veya varolan başka bir şekil hayal ile değiştiriliyor. . Ama madem ki bu yöntem işe yarıyor bu yöntemi işe yara kılan ne ,öncelikle muhteşem bir yöntem. Ama ben hem çekim yasası hem hooponopono ,hem matriks enerjisi vs. dediğim gibi hepsi kuantum fiziğine çıkıyor. . fotonların ölçülemezliğine . Sadece enerjiyi olumlu gözlemleme .ve tekde bir olma. Bir ben varım bir de benden içeri olayı. Rahman ve rahim sıfatının kainatta var olması.Dolayısıyla belki de teşkkür temedem af dilemeden ,ve sevmeden gönderilemiyor bu enerji. Belki de nötrleşmeden gitmiyor ha ne dersiniz?
Sadece bir yorum benimki ...