Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2010, 10:20 PM   #10 (permalink)
teoman_
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of
Standart Cevap: kafam karışık

önemsenmediğini düşünmek ve bunu foruma yansıtmak aslında o kişiyle (kişilerle) iletişimde sorun yaşadığın ve ona karşı kendini zayıf hissettiğin anlamına gelir.

ayrıca buradan, başkalarının düşüncelerini önemsediğin ve başkalarının düşüncelerine ihtiyaç duyarak hareket ettiğin anlamı da çıkıyor.

bu durumda sana sitenin bir üyesi olarak, başkalarının düşüncelerini önemsememe, ego güçlendirici ve özgüven artırıcı (kendine güven) telkinlerini önermem gerekiyor.

ancak benim veya bir başkasının tavsiyelerine göre hareket ederek ulaşacağın sonuç, yönlenlendiriliyor olmaktan öteye gitmez.
bu yüzden ne yaparsan yap.

bir çoğumuzun olduğu gibi sen de başkalarının esirisin...

bir insanın yanlış ve kusurlu da olsa kendi isteği ve kendi iradesiyle atabildiği her adım, aslında o kişinin özgür ruhunun bir göstergesidir.

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla