Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2010, 10:17 AM   #19 (permalink)
moRgana
Teğmen

moRgana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
moRgana is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Chronokinesis ( Zaman Kontrolü )

Alıntı:
teoman_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zamanın kontrolünü ele geçirmek sıradışı bir aktivite... ayrıca denemesi bedava :)

ancak saatin tiktakları arasındaki süreyi uzatınca ben gerek fiziksel gerekse düşünsel olarak hızlanmış mı olacağım? daha hızlı hareket eden daha hızlı düşünen süper insan modeli....

ayrıca saatin tiktakları arasındaki sürenin artması sadece o mekanizmanın çalışma ritminin değişmesi anlamına geliyor olamaz mı? saat ne kadar yavaşlarsa yavaşlasın, zaman normal akışına devam etmeyecek mi?

çok konuşuyorum ama eğer zamanı yavaşlatmak için insan ayrıca enerjiye ihtiyaç duyacaksa bu enerjinin vücutta depolanmış ve yağa dönüşmüş enerjilerden elde ediliyor olmasını yeğlerdim.

hazır zamanı yavaşlatmışken fazla kilolardan da kurtulmak künefenin üzerine serpilen kaymak olurdu :))

Sevgili Teoman_ :)))
İlk olarak saate değinirsek saat sadece bir zaman birimidir. Tik taklar hızlanırsa zamanın cabuk gectiği anlamına gelmez mi :)) (tabi chronokinesis yaparken)
Ah keşke vücuttaki enerji olsa.. Her zaman yavaşlatırdım zamanı :))
Düşünme ve hareket hızına gelince.. Siz normal hareketlerinizi yapıyor olacaksınız normall hızdasınız ama zaman yavaşladığı için herkes sizi hızlı görecektir.. Siz normal hızınızda olacaksınız.. Eğer fiziki olarak hızlanırsanız herkes sizi cok daha hızlı görecektir..
Sevgilerleee kalınnn :)))
-William Shakespeare-

moRgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla