Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2010, 07:56 PM   #3 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: kilo vermiyorum aksine alıyorum..moralim çok bozuldu..

Alıntı:
iloscuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Moralini bozman sana kilo verdirmeyecek.O nedenle canını sıkma lütfen.Bundan sonra ne yapabilirim diye bak.En çok ne tüketiyorsun ona dikkat et.Ve azalt.Mesela ben ekmeği fazla yemeye başlarsam kilo alırım.Ona göre abartmamaya çalışırım.Hem nefsime de hakim olmam bana kendimi daha iyi hissettiriyor.Acaba kilo vermeyi gerçekten istiyor musun bir de onu düşün?
sevgiler..
teşekkür ederim canım söylediklerinde haklısın..hareketsiz bir yaşamım olduğu için malesef her yediğim yarıyor..aslında fazla iştahı da olmayan biriyim..yemek bile yemem çoğu zaman atıştırmalıklarla geçiştiririrm..
ama bu telkini dinledim dinleyeli sürekli aç gibiyim ve ne bulursam adeta saldırıyorum...dinlemeden önce bu kadar değildim nette okudum kilo vermek için alınan kalriyle yakılan arasında 500 kalori fark olması lazımmış...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla