Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2010, 01:07 PM   #22 (permalink)
huzurr
Teğmen

huzurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 104
85 Mesajinıza toplam 345 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huzurr has a spectacular aura abouthuzurr has a spectacular aura abouthuzurr has a spectacular aura about
Standart Cevap: ilişkimde bir derdim var

sevgili luckhere şuan içinde bulunduğun durumu çok iyi anlayabiliyorum. Eğer benim yazılarımı okuduysan özellikle günlüğümdeki yazılarımı benimde aynı sorunlarla karşılaştığımı ve neler yaşadığımı belki biraz anlayabilirsin. Duygusal yönü ağır basan kişiler yanlışa daha meğilli kişilerdir. Ben 7 senelik ilişkimde hep duygusal hareket ettim evet sonunda ayrılık kararı aldım fakat bunca gecen süreyi göz önünde bulundurduğunda nekadar zor olduğunu tahmin edebilirsin. Bu süre içerisinde bende karşı tarafta çok yıprandı sırf sevgimiz yüzünden ki ayrılık kararını verdiğimizdeki yıkımı düşün artık. Zaman geçtikçe iki insan birbirine daha çok alışıyor bir çok şey paylaşmış oluyorsun artık o sen sende o oluyorsun ama aradaki tezatlıklar bir türlü aşılamıyor belki bunu başaranlar vardır. Bunun için iki tarafında bilinçli olması kararlı ve istekli olması gerekir. Sorunlar bir bir belirlenip iki taraf içinde en iyi çözümün bulunması gerekir. Ancak bu noktada güven çok önemli ona ciddi anlamda her konuda güven duyabilmen şart. Güven yoksa saygıda olmaz doğal olarak sevgide bir süre sonra yok olur gider. Şu an ona güvenin hiç yoksa emin ol hiç de olmayacak.

En güzeli başında karar vermen sonra daha çok üzülmemen için ve geniş düşün lütfen koca dünyada tek sevebileceğin insan o değil mutlaka farklı insanlarla farklı şeyler yaşayacaksın şu anki ruh halin bağımlılıktan başka bir şey değil. Bir rahatla bir serbest bırak başka fırsatları değerlendir eğerki o gerçekten seninse emin ol bir şekilde ne olursa olsun yine senin olacaktır. Olacakların önüne kimse geçemez.