Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-2010, 12:01 PM   #24 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydın

dünkü yaptığım seçimlerim ve elemelerim sayesinde kafamın biraz daha rahatladığını hissediyorum..arada böyle ayıklamalar yapmak iyi oluyor..

detox beslenmesine sadık kalamadığımı itiraf ediyim :) ama onun haricinde olumlamalarımı ve karar verme seçim yapma çalışmalarımı ihmal etmedim..
yine seçtiğim 2 adet filmi izledim ve onları gerçekten beğenip beğenmediğimi düşünüp karara vardım..

bugün ise sabah kalktığımda 2 adet yeşil elma yedim...her ısırışımda elmanın vucuduma dağılan şifa enerjisini hissettim sanki..baya zevk duydum...
derken internette elmanın faydalarını okudum ve gerçekten de öyle olduğunu gördüm..faydalarını say say bitmiyordu...sinirleri sakinleştirmekten tut..kanı temizlediğine kadar...belki kendimi elma yemeye alıştırırsam tatlı yeme alışkanlığımı da bırakırım inşallah...

ha şunu söylemeyi unuttum...ben eskiden 6 adet telkin dinliyordum ya...son 1 haftadır sadece ego ve kendine güven dinliyorum...çünkü listeye eklenmiş olan diğerleri yüzünden listenin en arkalarına düştükleri için tekrarın azalmasından ötürü etkilerin azaldığını hissetmiştim...sonra 3 ünü gece 3 ünü gündüz sistemine geçmiştim daha faydalı olmuştu farketti..ancak yeterli görmedim....belki de bu kadar fazla çeşit telkine ihtiyacım yoktu bilmiyorum...ben de yeni başlıyormuşcasına 1 hafta sadece ego ve kendine güven dinledim...gerçekten mutluluğum ve kendine güvenim kat be kat arttı...şu sonucu çıkardım : demekki ego ve kendine güven olayı azaldığında diğer telkinler pek de işe yaramıyor...listede mümkün olduğunda az telkin barındırıp...ego ve kendine güveni listenin önlerinde tutmak gerekiyor...

cimnastik ve egzersiz için dışarı çıkmam gerektiği konusunda kendimi bağlamışım...yürüyüş yapmak için dışarı çıkmam gerektiğini düşünüyordum mesela...dışarıda ortamı sevmediğm için de hep erteliyordum..ama bugün kendimce evdede bazı eşyaları değerlendirerek spor aleti gibi kullanabileceğimi farkettim...nette eski enerjiyi atma üzerine bir araştırma yaptığımda..eşyalarını, kollarınızı bacaklarınızı titretin gibi birşeyler yazıyordu..ben de hem egzersiz hem de kötü enerji atma amaçlı bunu uyguladım ve rahatlattı...
Güzel bir gün. En güzeli de sabah sabah elma yiyebilmen. Nedense elmayı sevmiyorum. Benim yerime sen bol bol ye tamam mı?