Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2010, 09:51 AM   #22 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

tekrar yeni bir gün
Dün gece yatmadan önce, karar verdiğim gibi haber kaynaklarımı tek tek inceleyip gözden geçirdim ve magazin içerenleri silip hayatımdan çıkardım..
ve onun yerine ne tür haberleri almak istediğime yani hayatın hangi alanlarıyla ilgilendiğime...ve yenilikleri hangi kaynaklardan almak istediğime karar verdim ve onları haber kaynaklarım yaptım....

ilgilendiğim alanların şunlar olduğunu belirledim...
Son çıkan kitaplar, kişisel gelişim, müzik, sinema, son teknoloji haberleri, sokak modası, son çıkan bilgisayar oyunları, son sağlık haberleri ve alışveriş olarak...

Tabi bunu yapmadan önce birkaç seçenek arasından kendime en uygununu seçtim...yani daha gerçekçi ve hayata geçirilebilir olanları..işime yarayabilecek olanları...

mesela dikkat ederseniz modayla da az çok ilgileniyorum ancak moda haberlerini podyumlarda sunulan ve gerçek hayatta giyilemeyecek tasarımda ve pahalılıkta olan ve incecik çıtkırıldım mankenler üzerinde sunulan fotolardan oluşan bir haber kaynağından değil...kendi halkımın yurdum insanının günlük hayatında dışarı çıkarken giydiklerini (yani sokak modası dedikleri şeyi) gösteren bir haber kaynağından almaya karar verdim...böylece karar verme egzersizime de katkıda bulunmuş oldum...

alışverişle ilgili yenilikleri öğrenmek için de sadece yakınımda olan ve kolaylıkla gidebileceğim ve fiyatları uygun olan ve bütçemi aşmayan ve sıkça kullanabileceğim şeylerin satıldığı yerlerin haber bültenleri ve broşürlerinden takip edeceğim..onun haricindeki markaların dükkanların ve mağazaların haberlerine hiç bakmayacağım bile...böylece kafam boşuna yorulmamış olacak...mesela 1500 liralık ayakkabıların, 300 liralık kazakların tanıtıldığı bir kaynağa kesinlikle ihtiyacım yok...
müzik kaynaklarımı da ünlülerin kendisine odaklatan değil..sadece müzik dünyasındaki yenilikleri konu alan kaynakları seçmeye çalıştım...

neyse bunları yaptıktan sonra, planladığım gibi shamanic ablanın affetme meditasyonunu mp3 çalarıma attım yatağıma uzandım ve dinledim...gerçekten çok rahatladığımı farkettim kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum ve her hafta düzenli olarak tekrarlamayı düşünüyorum....ayrıca kendime bi ara "affetmem gereken kişilerin listesini" çıkarmam iyi olacak...böylece kimleri affetmem gerektiği konusu kafamda daha iyi netleşir ve her meditasyonda listemden 1 kişiyi seçerim...

bu sabah kalktığımda kendimce bugün yediklerime detox uygulamaya karar verdim...bugün sadece 3 dilim ekmek yiyeceğim...geri kalanı ise su , meyve ve sebzeden oluşacak....aşırı karbonhidrat ve şeker vucutta asit miktarını fazlalaştırıyor ve bu da toksin oluyor...bugün böyle beslenmeye karar verdim bakalım...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla