Konu: EGZAMA
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-06-2008, 06:15 PM   #17 (permalink)
nilcelep
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EGZAMA

Duru79 cok tesekkur ederim arkadasim.simdi hersey cok yolunda acilardan hemoroid ameliyati sayesinde kurtuldum sigarayida birakinca egzamadanda kurtuldum dr lar surekli soyluyorlardi sigara egzamanin en buyuk tetikleyicisi diye ama 11 ay once kismet oldu birakmak evet babanda birakirsa daha iyi olur onun yasi daha ileridir onun icin her acidan cok iyi olur sadece egzama acisindan dusunmemek gerekli telkinlerin cok faydasi var dinletmeni tavsiye ederim bana cok faydasi oldu sigarayi birakirken darisi tum icenlerin basina boyle 20 yil sigara icen birisi olarak vede 11 aydir sigara icmeyen birisi olarak her iki yasam arasindaki farki kesfedince boyle durumlarda boyle kisilere sigaradan Allah kurtarsin ama kendileride cabalasin diyorum :) sende baban icin cabalamayi birakma lutfen ustune gitmelisin sanada basarilar dilerim.sevgiler arkadasim.