Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2010, 04:09 PM   #8 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Salvamea'nın Günlüğü

Alıntı:
salvameaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Affederek başlamak istiyorum günlüğüme;
  • Beni “küçük” sözlerinizle yargıladığınız ve eleştirdiğiniz için sizi affediyorum.
  • “Değersiz” sözlerinizi ciddiye alarak kendimi yıprattığım için kendimi affediyorum.
  • Ablamla,kuzenimle beni kıyasladığınız için ailemi affediyorum.
  • Dayakla,sözlü şiddetle eğitim olamayacağını kavrayamayan “sözde eğitimci” öğretmenimi affediyorum. Rahat uyuyunuz diyemiyorum özür dilerim ki hayatımın mahvolmasında büyük payınız var.
Derin bir nefes alarak başladım güne.Geceyi kalbime saplanan sancı yüzünden kalp

krizi geçireceğim diye ölmeyi bekleyerek geçirdim.Bak bu olmadı işte ! Ne

konuşmuştuk ? “korku yok” “rahat uyku” var.Pes etmemeli daha yeni başladık bunlar

olacak muhakkak sonra “hiçbiri” kalmayacak.

Telkinlerimi dinliyorum, derin nefesler alıyorum.

Aynaya geçip “seni seviyorum diyorum .

Gözlerim parlıyor “hangi yıldızdan kopup geldiniz?” diyorum. Ego güçlendiriciyi

fazla dinledim sanırım dozajını azaltmalıyım . :)

Sorunlarımı burda anlatmak bile benim için büyük terapi ki ben daha fazlasının olacağını

hissediyorum. Bütün “şeytanlarımı” uzaklaştırdım.Bir melek var hayalimde keman sesleri

yükselirken kulağımda ,o sihirli değneğiyle bana dokunuyor. Arada şeytan geliyor “müzikle

iyileşecek misin ? güldürme beni” diyor ağzının üstüne bir tane patlatıyorum. Benim masal

tadında hayallerim var artık ,fonda keman sesleri ben beyaz elbisemle, saçımda papatyalar

çimenlerin üzerinde keyif çatıyorum . :)

Çok yazı yazarım ama ben ömrümde böyle keyifli yazı yazmadım oluyor galiba : )

günlüğün hayırlı olsun
farkındamısın çok güzel bir tasvir yeteneğin var..hayallerini anlatış tarzını çok beğendim :) kolay hayal kurmayı beceremeyen benim bile gözümün önüne o tarif ettiğin durum geldi ve inan çok güzel bir görüntüydü...imrendim vallaha..
gerçeğini de görüp yaşamanı diliyorum :)
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla