Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2010, 03:35 PM   #7 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her şey dilediğince olur inşallah. Gerçekten her şeyi başaracak olan biziz biz ve kalbimiz başkası değil...
düşüncemi desteklediğin için teşekkür ederim
yani tabi ki başkalarından da destek alacağız onlar da bize katkıda bulunacaklar ancak kendimizi tamamen de başkalarının eline teslim etmemek gerekiyor..
bu yüzden dünyada sayısız "yanlış teşhis kurbanı" hastalar var..ben de onlardan birisi olmak istemedim...bu konuda uzmanlığı olan kişilere de saygı duyuyorum sonuçta o kadar tahsil yapıyorlar..ama onların bile bizi doğru anlamaları için önce bizim kendimizi anlamamız gerekiyor ki karşıdaki kişiye kendimizi doğru ifade edelim ve o bizi doğru anlasın..ve buna göre yapacağı yardımı da doğru yapsın....bir uzman biz ancak kendimizi iyi tanıyıp ifade edersek faydalı olabilir ama çoğu hasta tıpkı benim yaptığım gibi...onu bile yapamayacak durumda oluyor..boşa zaman,para ve sağlık kaybına yol açıyor..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla