Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2009, 09:52 AM   #17 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

günaydın günlüğüm.. ee dedim artık bi günlüğüm var madem, ilk iş yazmak bundan sonra.. zaten insan yazınca rahatlıyo.. yanlız şu erteleme alışkanlığından yakamı bi sıyırsam tam süper olacaka ama..
neyse akşam uykuya dalmakta zorlandım biraz.. yine aynı duygu hayata geç kalma duygusu sardı beynimi.. hemen sabah olsun başlıyım bişeylere istedim.. sonra telkinleri düzenli dinleyemiyorum e etkileri düzensiz oluyo haliyle.kızıyorum kendime.. yaşadığım herşeyin tüm sorumluluğunu almak ne zor işmiş.. önceleri hep başkalarını sorumlu tutardım.. hep karşı taraftaydı hata.. hep haklıydım kendimce.. haklıydım ama mutlu değildim işte..
şimdi biliyorum ki, bildiren şeyde şu secret kitabı oldu.. kitap TÜRKİYE ye ilk geldiği gün geçmişti elime :)) sonra şimşekler çaktımıştı kafamda anladım ki tüm yaşananlar benim kendi eserim.. tabi farkındalık arttıkça hayatım değişmeye başladı.. sıfırdan kurdum herşeyimi tüm hayallerimi baştan yarattım.. bana zararı olan herkes ben istemesemde zaten çıkmış oldu hayatımdan.. şimdi metamorfozun kaçıncı aşamasındayım bilmiyorum ama

çok iyi biliyorum ki doğru yoldayım....

dip not:bu siteyi ve burdaki herkesi coook kocaman kocaman seviyorum

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla