Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-12-2009, 11:18 PM   #14 (permalink)
çok_mutlu:)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about
Standart Cevap: Otohipnoz gerçeğin kapısı

ben kendime uyguluyorum benim uyguladığım teknik farklı biraz bahsedeyim bende gozlerimi kapatıp elimde bir ağırlık varmış gibi hayal ediyorum sonra diğer elimde ağırlık varmış gibi hayal ediyorum derin derin derin nefes alıyorum ağırlıkları kafamda dahada artırıp kollarımı güçsüzleştiriyorum ve tamemen rahatlıyorum yorulduktan sonra bir yere oturup rahatlama gibi burundan nefes alıp ağızdan nefes veriyorum bunu rahatlayana kadar devam ediyorum sonrada kendimi huzur bulduğum bir yerde sevdiğim insanlarla hayal ediyorum ve sonra istediğim herşeyi ve istemediğim herşeyi rahatça soylediğimi hayal ediyorum güven ve sosyal fobi için iyi bir yontem sizin dediğinizide uygulayacam ve burda bilgi vereceğim eminim çok etkilidir ..

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla