Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2009, 09:18 PM   #14 (permalink)
glshzn
Çevirmen

Tesekkür: 173
59 Mesajinıza toplam 301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
glshzn is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

Alıntı:
derya hanim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birde untmadan ,1. Gecen cuma sabahi psikologumla randevum vardi icimden hic gitmek de istemiyorum dedim telefonu elime aldim baktim sesli mesaj ,psikologumun asistani randevunuz iptal edildi diye msj birakmis 2. kizim icin eve yardim istedim sabah kresten donerken oyalanmisim eyvah gec kaldim kadin kapimda bekliyor derken kadin aradi gec kalacagini soyledi 3.arkadasimin hazirladigi nefis yemekleri dusundum ertesi gun yasgunune cagirdi dokturmus nasil yedim sormayin (nasil olsa kilo telkini eklicem ) Bu 3 olay tesaduf mu? 3 haftadir uyesi oldugum bu harika sitede zaman zaman okudugum cekim yasasi bilgilerinden bilmeden de olsa cekmis olabilirmiyim ? coooooooooook merak ediyorum? konuyla alakasiz ama pek mutluyum sebepsiz yere

Evet çekim yasası işlemiş diyebilirim:) Ki çekim yasası biz bilsek de bilmesek de işler..

Ve sebepsizce mutlu olmanızı telkinlerden aldığınız bir sonuç olarak düşünüyorum. Çünkü ben de ilk dinlediğimde nedensizce ve aşırı mutluluk hissediyordum ;)
glshzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla