Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2009, 12:58 AM   #12 (permalink)
janwayjan
Teğmen

janwayjan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
janwayjan is on a distinguished road
Standart Cevap: İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

Alıntı:
glshzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Nil Günün Cdlerini indirdim arkadaşlar fakat o afirmasyonların altında da subliminal var mı diye merak ediyorum. Bir yardan telkin dinlerden bir yandan da Nil Günü dinledim ama acaba NilGünün afirmasyonunun altında subliminal mesajlar varsa bizim dinlediğimiz telkine engel olur mu? Bir de bütün afirmasyonlar yarım saat.. Ve dikkatle dinleyip tekrarlamak, bilinçli olarak sindirmek gerekiyor.. Bir sürü de ayrı konusu var, nasıl o kadar vakit ayırıcaz ki dinlemeye?

Ne bilim kafam karıştı ya:D
part 1 de subliminal msj yok part 2 de var onuda dinlemenizi tavsiye etmem çünkü içeriginin ne oldugu belli bile degil.. Fkat para dostumdur 1 i günde bir kez de olsa bilinçli olarak dikkatinizi verip dinlemenizi tavsiye ederim ben bayagı faydasını görmeye başladım çokda sindirmeniz gerekmiyo aslında zamanla zaten agzınızdan çıkan şeyleri gerçek kabul etmeye başlayacaksınız..