Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-11-2009, 12:57 PM   #13 (permalink)
pyske
Teğmen

Tesekkür: 4
9 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pyske is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Depresyon İçin Tavsiyeler...

Üniverstedeyken aynı duyguları yaşardım.O yüzden şu an çok az arkadaşım kaldı.Zaten çoğuda gitti.Herkes o ortamda biribiri ile iletişimde bulunurken ben uzak dururdum.(ruh halimden kaynaklı genelde herkesin benden sıkıldığını zannediyordum) Şu an elimde kalan hiçbirşey yok ve inan öyle rahat ve güzel zamanlarmışki o zamanlar ne yapmışım ben kendime diyorum yazık etmişim güzel gençlik yıllarıma.Hayata sarılmalısın.Bunu ancak kendin yapabilirsin.Benim gibi hayıflanmamak için, dost kazanmak eğlenmek ve gülmek için harekete geç.Kendine mutlaka bir mp3 edinerek başla.İnan bir gün kendine yaptıkların için üzülmekten ve kaybettiğin zamandan kaynaklı daha çok depresif olacaksın, pişmanlıkların olacak.Sakın ama sakın zamanı hafife alma adım at DÜŞÜNME sadece YAP! ZAMAN HIZLA AKIP GİDİYOR VE SEN ONU KAÇIRIYORSUN kendine bunu yapmamalısın.Bizzat yapmış biri olarak söylüyorum.Bundan bir kaç sene sonra hissedeceklerinide tahmin edebiliyorum.Hayatını boşverme ona sahip çık.bu senin hayatın ve düşünsene sınırsız bir özgürlüğün var sağlığın yerinde herşeyi yapabilecek gücün var aslında sadece başlaman lazım ve bence adım atmışsın.Mutlu kal...
pyske isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla