Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-11-2009, 06:56 PM   #12 (permalink)
spestnaz
Guest

Standart Cevap: Depresyon İçin Tavsiyeler...

evet yazdıkların aynen beni tasvir ediyor açıkçası okurken acayip şaşırdım nasıl bu kadar bilebilir diye demekki gerçekten aynı süreçden geçmişiz. benim diğer bir sorunumda nasıl oluyor bilmiyorum ama gece 3 e 4 e kadar uyuyamıyorum son 1 haftadır hatta astral seyahat yapmayı denedim :) ama gözümü o kadar sıkmış ve yorgan altına o kadar çok girmişimki terden su gibi olmuşdum bide yurtta kaldığım için telkinler konusunda sorun çıkıyor dinleyemiyorum uzun zamandır hatta neredeyse hiç. . ama çabalıyorum telkin dışı yollara da bakıyorum bugün mesela sabah içim bi'hoş çıktım yola girdim sınıfa herşey güzel ama 500 kişilik sınıfda yalnızım. . evet şaka değil gittim en arka sıraya oturdum aynı dediğin cam fanus gibi. . herkes gülüyor falan sonra nefret doğdu içime birden nerden geldi bilmiyorum bilmek istemiyorum sadece ondan kurtulmak istiyorum ama olmuyor olmuyor bu depresyondanda beter ya nasıl anlatsamki keşke sevgi telkini olsa. . çıktıkdan sonra dersten fırlama havama girdim sokaklar benim şimdi ama sadece şimdilik hiçbi'şeyi umursamıyorum ama bu duyguyu yaşamak istemiyorum istemiyorum ve istemiyorum. .