Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-10-2009, 10:40 AM   #104 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Çocukken ne güzeldi.nedensizce gülerdik.nedensizce mutlu olurduk.oyalanacak bişeyler bulurduk mutlaka.herkes istediği mesleği yapmakta serbestti.hayaller hep yüksekti.yeri gelir doktorculuk oynardık.yeri gelir öğretmencilik :))) çocuk olmak gülmek demekti.çocuk olmak oyun demekti.büyümeye başladık.bizde büyük insanları taklit etmeye başladık.sanki herşey çocuklukta kalmalıydı.sonra hayata atıldık.ilk darbeleri ozaman yemeye başladık.aşık olduk söyleyemedik üzüldük,aşık olduk ayrıldık üzüldük.üniversite sınavına girdik kazanamadık kendimizi aptal gibi gördük.bir yarışın içindeydik sanki.öyle bir dünyanın içinde bulduk kendimizi.kazanamadıkça kötü olduk.ya da kazandığımızda istediğimiz bölümü değilde puanımıza göre olan yeri seçtik.hayallerimizdeki bölümü kazanamadık diye bu sefer üzüldük.ya da kazandık başka şeylere üzüldük.çok çeşitli hayatlar yaşıyoruz.istediği bölümü kazananlar bile üzülmek için nedenleri avrdı.üzülmek bizim için artık çocuk oyuncağıydı sanki.herşeye üzülebilirdik.sevgilim yok diye üzülebilirdik,çirkinim diye üzülebilirdik,hayat kötü diye düşünüp üzülebilirdik,şans yok diye üzülebilirdik,işim yok diye üzülebilirdik,sevgilimizden ayrıldık diye üzülebilirdik.bize yapılanalr için üzülebilirdik.böylece zihnimize olumsuzluklar saldırmaya başladı.o çocukluğumuzdaki olumlu şeylerle dolu olan zihin olumsuz şeyelrin saldırısına uğradı.izin verdik.verdikçe bizi elimize geçirdi.olumsuzlukların kölesi olduk.depresyona girdik çıkamadık.hayat hep kötü diye düşündük artık.ne yapsak mutsuzduk öle düşünüyorduk.hayattan tat almamaya başladık.ne düşünürsek onu yaaşrız ya biz artık mutluluğu kendimizden uzak gördük.ve hayat bizi yanıltmadı mutsuzluk verdi.mutluysak niye bu akdar mutluyuz dedik.şaşırdık.ve tekrar başa döndük.benim farkındalıkalrım çok arttı.ama hala istediğim düzeyde değilim tabi.eski düşünceler yine aklıma geliyor tabi.kirlenmiş zihni temizlemek zaman alır.ben o süreci yaşıyorum.bu aralar iyiyim daha çok gülüyorum.aslında bu hayatta çocuk gibi yaşamak lazım ki mutlu olasın.tabi ki yerine göre davranmak gerekiyor yine de sonra da sen daha çocuksun derler ona üzülürsün :)) nedensizce gülebilmelisin.nedensizce mutlu olabilmelisin.biz hayatı çok ciddiye alıyoruz ama öle değil.herşey içimizde.ben tekim ve özelim herkes öle.madem bu hayattayız en iyi haaytı yaşamak hepimizin amacı olmalı.herkese mutluluklar dielrim.hayata gülümseyin bir çocuğun içtenliğiyle :))))))
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla