Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2008, 03:36 PM   #9 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: hayatimdegisdi iştima er gazinosu :D nöbet durumu

merhabalar..

sa:15:19 sevgili dostlarıma rica mesajı yazıyorum...

forumumuz içerisinde özellikle bir sohbet yada güncel ismi ile chat bölümü bulunmaktadır..

mesajlarımızın kalıcı ve öğretici izler taşımasını istediğimiz için bu kararı aldık..
genel sohpet olarak kafe bölümümüzü kullanabilir ilerleyen kişisel sohpetleriniz için özel mesajları kullanabilir
daha da ilerleyen sohpetleriniz için msn yada benzeri adresler ile birbirinize ulaşabilirsiniz..

forumda özellikle korumak istediğimiz türkçemizin güzel kullanımıdır..

mesajlarımızı yazarken bu konuda bize destek vermenizi önemle rica ediyorum..

yabancı harf yada kelime kullanmadan açık ve okunur bir şekilde kuracağınız cümleler çok daha keyifli okunacaktır..

mesajlarımızı yazarken duygularımızı pekiştirmek adına kullanacağımız simileyleri abartmadan peş peşe eklemessek
daha rahat okunur mesajlar göndermiş oluruz..

özellikle bir kişisel gelişim adresinde bir arada olduğumuzu tekrar hatırlarsak burada birbirimize tavsiye edeceğimiz
her şey birbirimizi bir üst basamağa taşımak adına olmalıdır..

arabesk müzik elbette sevenleri tarafından dinlenebilir.. ki bende zaman zaman dinlemişimdir..
ama bunları size önermiyorum.. özellikle açtığımız bir başlık var ki mutluluk veren şarkılar..

etrafımız acı yumağı ile örülü.. üzüntülerimizi tetikleyecek milyarlarca konu açabilirim size..
burada bir araya geliş amacımız mutluluğu yaşamak huzuru yakalamak..
bu yolda ilerlerken hepimizden ricam mutluluk motivasyonumuzu arttıracak konular üzerine yoğunlaşarak
kişisel gelişimimize katkıda bulunmamız..

zaman her birimiz için oldukça değerli..
zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmek dileklerimle..

sevgiler..