Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2009, 11:58 PM   #10 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: my desktop therapy

Alıntı:
visha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet doğru bilincin görmediği bilinçaltına daha net bir şekilde geçiyor bir sorun yok
hızını istersen 41'e 0,001'e kadar arttırabilirsin en fazla bu hıza ulaşabiliyor.
yalnız 0,001'i tavsiye etmem bozulma oluyor çok iç içe geçiyor.
(bu arada 41 den aşağı inmiyor belki neden 40 değilde 41 gibi merak edenler olabilir)
tavsiyem 41'e 0,1 bu hız ideal
tavsiye edeceğim bir hızda 500'e 1 burada da ekranda hızlı yanıp sönmek yerine 1 sn kadar kalıyor ve gidiyor
önemli olan hızından çok şeffalık uygulamasında şeffalığı düşürün
şeffalık konusuna gelince siyah bir ekranda test ettim dikkatli bakınca bilinçli olarak 2 kadar görebiliyorum birde hiç gözükmüyor belki bilinçaltınında algılama dışına çıkabilir diye kullanmıyorum şahsi olarak
cevap için teşekkür ederim :)
hız ayarını aynen tavsiye ettiğin şekilde yaptım..
şeffaflık ayarı konusunu anlayamadım..şeffaflığı düşürün demişsin...yani tamamen 0 mı yapalım ?
hiç gözükmemesi daha mı faydalı ? mesela şeffaflık 4 olunca çok hafif gözüküyor...7 ayarı yeterli mi ?
en azından programın çalıştığını görmek adına az da olsa görmek istiyorum da :)
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla