Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-10-2009, 06:33 AM   #2 (permalink)
wirrarika
Teğmen

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wirrarika is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Depresyon İçin Tavsiyeler...

ben 5 senedir depresyonla uğraşıyorum.. antidepresanları kullandım ama sonraları devam edemedim.. hap olmadan da düzelirim sandım gerçekten düzeldiğim zamanalrda oldu çok mutlu olduğum.. 1 aydır da geceleri bilgisayarım açık tüm telkinler var (ego güç.,suçluluk ,kendine güven,mutluluk...) ..sanırım dalgalanma hissi dedikleri durumu yaşıyorum ama .. şu an hayattan zevk almya çalışıyorum olmuyo zorlanıyorum bazen tükenmekten tükendim beni ra zorlayan durumlar oluyo beni kimi zaman ..nasıl yaşayacam ömrümün bundan sonrasını diye umutsuzluğa kapılıyorum ..beyinde öten r borazanlarıyla uğraşmakta çok zor..evet çokk kişisel gelişim bilgisi aldım ama ben doğruyu görsem de işte beyin kimyası bozulunca beyin ve alışmış bilinçaltında değiştirme zaman alıcak galiba.. çoğu insan uzun yaşamak ister ben se yaşamaktan korkar hale geldimm o mutlu olan cümleleri okuyorum ama herşey inanın sıradan gözüküyo bir süre sonra hatta çok olumlu bir insanı görünce bile sanki bana çok garip geliyo bazen nasıl öyle oluyo diye ...yeteri kadar karartıcı konuştum sanırım. yaşama tekrar bağlanmam konusunda düşünceler ve çözümlerinize ihtiyacım var.. telkinleri dinliyorum emin olun olumlu da kalmaya çalışıyorum
sevgiyle ...
wirrarika isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla