Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2008, 12:21 AM   #25 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: En İyi Olumlu İçsel Konuşma Yarışması

güzel meryemi
hani başlamak bitirmenin yarısı diyorlarya..yanılıyorlar..bizler için geçerli değil o söz...bizler için başlamak bitirmektir..ama bu sadece ve sadece bizler için geçerli...nedenmi.? şöyle bir bak hayatlarımıza, hayatlarımızı ne kadar büyük bir güçle karartmayı başarmışız....bu güç bizlerin içinde hala mevcut..yapacağımız şey çok basit gücümüzün işleyişini tersine çevirmek ve bu sefer gücümüzü hayatımızı AYDINLATMAK için kullanmak..yapacağımız şey bu kadar basit...önce bize öğretilenleri atacağız çöpe...onlar hep başkalarının doğruları ve yanlışları..bu doğrudur, bu yanlıştır dediler ve öğrettiler ama onlarda yanlış biliyordu...şimdi biz en doğruyu, kendi doğrularımızı hayata geçirerek hayatımızı güllük gülüstanlık yapacağız..bunun için çok büyük çaba harcamamız bile gerekmiyor..önce kararını deklare et. her sabah şöyle söyle..mümkünse aynaya bakarak..BU GÜN HAYATIMIN IŞIĞINI ARTTIRDIĞIM GÜNLERDEN BİRİDİR..BEN HAYATIMI SON NEFESİME KADAR AYDINLATMAYA..REFAH İÇİNDE YAŞAMAYA KARARLIYIM...bu sırada o cadılardan biri hadi ordan diyecektir..dil çıkar ona..alay et..sen bi halt bilmiyorsun..cahil de..dalga geç..önce biraz çırpınıyorlar ama..bir kaç gün içinde aaa bu niyeti değiştirdi diyorlar uyum sağlamak zorunda kalıyorlar..onlar çokmu bağırmaya başladılar..yaparlaaaar huyları kurusun..olsun sen yine inatla hiç vazgeçmeden tekrarla kararlarını deklare etmeyi...sonunda sen galip geleceksin buna adım gibi eminim..çünkü güç sende..sonra telkinleri ara vermeden dinle..çok sürmez sende bizim gibi hayatım değişti şarkısını söylersin..burada seninde dediğin gibi büyük ve en önemlisi sevgi dolu aile oluşturduk, hem buradan hemde istersen özelden desteklemeye devam ederiz seni hepimiz..candan ciğerden saygı ve sevgilerle..öptüm seni kocaman..iyi ol emi...