Konu: EGZAMA
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-05-2008, 02:35 PM   #15 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: EGZAMA

Nilcim çok geçmiş olsun..Sigarayı da bırakmışsın tebrik ederim.Babamda da var egzama demek sigarayı bırakması lazım ama bırakmıyor işte maalesef.Umarım babam ve kardeşimde en yakın zamanda sigarayı bırakır.Tekrar seni tebrik ederim wave
Alıntı:
nil Nickli Üyeden Alıntı
selamlar arkadaslar.ilk sayfada bir yorumum var egzama ile bendede vardi egzama ama 1 yila yakindir artik gorunmuyor ellerimde ve yuzumdeydi dr lara cok gittim aci,baharat ve sigaradan uzak dur demislerdi ama ne mumkundu o zamanlar benim icin simdi 1.5 yil once mecburen ve acilen hemoreidden ameliyat oldum baharat ve aci yiyemiyorum sigarayida egzama hic aklima gelmeden 11 ay once bu siteyi kesfedince 20 yillik iciciyken aldigim ilk kararda ve ilk denemede telkinleri dinleyerek aniden biraktim vede egzamandan eser kalmadi hersey yolunda darisi sizin basiniza.sevgiler.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla