Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2009, 07:15 PM   #14 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: ben hala erteliyorum...?!

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

HİÇ başlanmayan bir işte mükemmel sonuca ulaşmak İMKANSIZdır... ve çok uzaktır...
ancak başlanan bir işte mükemmel sonuca ulaşmak MÜMKÜNDÜR....ancak ilk girişimde değil belki 2. 3. veya 4. girişimde olabilir..
hımm arkadaşlar şimdi farkettim evt...ertelenen işe başlangıç yapıldığında bir şekilde bitiyo...bence sorun olan işlerin hayatta hiç ama hiç bitmemesi...en sıkıcı olan ve ertelenen ve zor olan ev işleri...yani demek istediğim rutin olarak yapılması gereken işler ,monotonlaştığı için insanı gerçekten zorluyo...keşke hayatımızdaki her rolün sorumluluklarını canımız istediğimizde yapsak ...ama mümkün değil...trafik gibi...durduğunda aksıyo ...e her zamanda aynı ruh halinde olmayınca erteliyoruz...ben bir çözüm bulamadım arkadaşlar,gerekli olup olmadığına bakaraktan ,hayatımızdaki işleri ya yapcaz ,yada yapcaz
mesela şu an çocukların fişi olsada çeksem,ve ben anneliği ertelesem..
yada Atakan bey yepisyeni etkili bir telkin yapar belki, hediye erteleme ...