Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-10-2009, 06:45 PM   #8 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: HER GÜNE BİR SORU

valla bu sorular tam bana göre ama hep kafam karışıyo bu sorularla karşılaşınca cevap veremiyorum acaba eğitimim benim kişiliğimi yansıtıyomu ki bide bir tane test çözmüştüm hangi meslek size göre diye hiçbi şey bana uygun çıkmadı acaba ev kızı mı olmalıyım dicem ama yok o hiç bana göre değil öyle olunca benimde moralim bozuldu yeteneksizmiyim ben gibilerinden
birde konu başlığı her güne bir soru olunca aklıma şu geldi Mert abi benim ciddi anlamda soru sormayı öğrenmem lazım çünkü istediğim meslekte soru sormak çok önemli biliyorsunki araya onu da sıkıştırıyım demekki soru sormayı çok iyi bilmediğim için şuan elverişsiz konumdamıyım acaba daha detaycı ve sinsi olmam lazım