Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2009, 02:06 PM   #19 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: Psişik Güçleriniz Var mı?

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anlatılan olaylar benzerlikler göstermekte yazınızı okuyunca bir olayımı paylaşmak istedim
kardeşimin durumunu sormak için okula gitmiştim 2 öğretmeni merdivenlerde görme imkanım olunca durumunu sordum derse girmeyen öğretmen diğer öğretmene ya boşver gel hadi dedi o anda sadece bir bakış baktım genç öğretmen dengesini kaybetmişti ve düştü o an anladım ki kızdım zaman baya etkili oluyo bazı enerjilerim hahahahah

bir olayımda bir arkadşın ban haksız sözün e karşılık vermiyerek sözlerinin kendi yakasına yapışacanı görmesini istemiştim çok zaman geçmeden pek hoş olmayan olaylar yaşadını hatta söylediği sözlerin kendine aynenve fazlasının başkaları tarafından söylendini duydum etme bulma dünyası nasıl olsa deyip geçtim

insanların ve nesnelerin enerjilerin farketmek ayrı bir farkındalık bunu şifa istemede kullanırken yararını görmekteyim eşya renk ve enerjilerinin ayırdı gözle görmem bana birçok konuda yarar sağladı halada sağlamakta
bunun nası olduğunu soracaksınız merak ettiğim konuları sanırım ii bir şekilde kendime çekiyorum diyim

gerçi bunlar artık benim için ufak sayılan olaylar istemenin deminde bulundunuzda ALLAH ın sunmayacağı hibirşey yooktur önemli olan hayırlısını isteyebilmek

SEVGİNİN DEMİNDEN SEVGİLERLE

SEVGİYLE KALDIK
bilemiyorum belkide tesadüftü