Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2008, 07:03 PM   #60 (permalink)
hadiya
Teğmen

Tesekkür: 8
81 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hadiya is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

Dostum hoşgeldin aramıza insan ister istemez senin gibi ilk girişte haklı bir şekilde aklına sorular geliyor benimde gelmedi değil çünkü malum bu ülkede iyi niyetle bir şey yapanların sayısı yok denecek kadar az ama site içinde 2-3 saatini geçirip Atakan bey ve ekibini (( benim gibi bende tanımıyorum Allah verede CİA nın adamı falan değildir )) tanımayan üyelerin yazdıklarını okuduğunda hele birde 1-2 gün dinleme fırsatın olduğunda sorularına cevap kendin bile verebiliyorsun.... HOŞGELDİN

Ya bu arada (( BU KISMI ATAKAN BEYE )) 10 gündür gece gündüz dinliyorum bu tür forumlara yararlansam dahi mesaj atmazdım üstelik sosyallik arttırıcı gibi bir şey dinlemiyorum ama nedendir bilmem insanlara cevap vermek (( tabi bilgim dahilinde ukalalığa kaçmadan 44)) ve telkinlerle ilgili hissettiklerimi paylaşmak için yazasım geliyor eskiden utanırdım şimdi azaldımı ne hayrolsun olcak olacak günde 23 buçuk saat dinliyorum ( vallaaaa yalan yok ) 3 telkini inşallah daha iyi olacak
hadiya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla