Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2009, 12:31 AM   #125 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

Alıntı:
Houner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
peki ben birşey soracaktım günde 8-9 hatta ,10 saatlerden bahsediliyor ben o kadar telkinlere zaman ayırabileceğimi (en azından her gün) sanmıyorum ne kadar yararı olur daha az dinlersem
Daha az da dinleyebilirsiniz.Bu kişiye göre değişir sadece günde 1-2 saat dinleyip de etki görenler vardır.Biz cabuk etki etmesi için ilk etapta çok dinlemeyi öneriyoruz.

Alıntı:
inci gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de 3-4 gndür dinlemeye başladım önceliği ego ve kendine güvene verdm.listem şöyle ego güven güçlendirici,ego güçlendirici(bu arada bu ikisi aynı şeymi )depresyon,suçlluk ve başkalarıın d. ö. şeklinde ,bide süreleri 7 ve 10 dk arasında değişiyo acaba eksiklik varmıdır teşekkürler
Öncelikle ego ve suçluluk önermekteyiz.Telkinlerin uzunluklarının o civarlarda olması lazim.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla