Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-09-2009, 01:25 PM   #10 (permalink)
şanslımamy
Teğmen

Tesekkür: 3
6 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şanslımamy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hamamböcekleri!!!

İşte benim en tahammül edemediğim yaratıklar bunlar. Uçanını,kaçanını ,sarısını,karasını,kahverengisini bol bol görmüşlüğüm var. Hatta hiç unutmamm yıllar önce ,aday memur olarak çalıştığım bir bankada kaynıyordu bunlardan ve ben günün her saati her dakikası her an bir dosyanın bir çekmecenin içinden çıkıverecek diye sinir sahibi olmuştum. O bankada hayatımın en zor en sıkıntılı zamanlarını geçirdim ve istifa ettim. İskenderun ve Antalyada yaşadığım yıllar içinde her gece onlarla karşılaşma korkusuyla geçen anlarımı unutmam mümkün değil.En nefret ettiğim türüde buralarda gördüm uçanını...... Aynı evde ikimiz yaşayamayız biz ya o ya ben.. Bir tanesi gelse evde olağanüstü hal durumu yaratır ondan kurtulana kadar rahat edememm..Tabii birde değdiği her yeri iğrenerek dezenfekte etmedende.. Hayatım boyunca bir tanesini dahi kendi başıma öldürmedim öldürememde hep kiralık katil kullanırım.. Kısacası tek kelimeyle nefretttttttt ediyorum onlardan.
şanslımamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla