Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-09-2009, 02:08 AM   #8 (permalink)
sweetlife
Teğmen

Tesekkür: 58
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweetlife will become famous soon enoughsweetlife will become famous soon enough
Standart Cevap: benim listem???

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba sweetlife;

Ben telkinlerin genelde doğa versiyonlarını dinliyorum.Ve sonuçlardan çok memnunum.Bir versiyonun diğerinden daha etkili yada etkisiz olacağı gibi bir olayın söz konusu olduğunu düşünmüyorum.

Çünkü Atakan Bey'in telkinlerin birden fazla versiyonunu koymasının sebebi çeşitlilik olması.Sende hak verirsin ki herkesin beğenisi farklı,birisi klasik müzik severken diğeri new age den hoşlanıyor olabilir.

Yani tamamen kişilerin sıkılmadan telkinleri dinleyebilmesi amaçlanılmış birden fazla müzik seçeneği konulurken.Yoksa telkin içeriklerinde herhangi bir değişme söz konusu değil.Müzikler farklı olsada telkinlerin metin içerikleri tamamen aynı.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Diğer sorularınla ilgili çok fazla bir bilgiye sahip olmadığım için onlarla ilgili yardımcı olamadığım için özür dilerim.Ama eminin o telkinleri dinleyen ya da soruların hakkında bilgi sahibi olan birileri en kısa sürede sana yardımcı olacaktır.

teşekkür ederim fgceker:)
sweetlife isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla