Konu: EFT HAKKINDA
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-09-2009, 11:43 PM   #116 (permalink)
hayathan
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Standart Cevap: Ynt: EFT HAKKINDA

Alıntı:
YAZGÜLÜ_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Mustang, diz ağrından bahsetmişsin ya ," hayal mühendisliği" isimli kitabı okumanı tavsiye ederim,o kitapta bizlerin bazı olaylar karşısında , psikolojik yönden etkilenip, bunu fiziksel olarak yaşadığımız anlatılıyor , ben ilgi ve beğeniyle okudum, gerçekten güzel bir kitap, bizler içimizde neyi bastırırsak , ya da neye öfke duyup , kabullenemezsek, neye direnirsek , bu bize fiziksel rahatsızlık olarak geri dönebiliyor, sağlıklı, mutlu huzurlu günler geçirmen dileğiyle
Diz ve eklem ağrısı hayatımızda adım atmak istemediğimiz yönlere olan dirençlerimizi gösteriyor. Mesela sevmediğiniz bir işte çalışıyorsunuz ve ne yazıkki çalışmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu olumsu hislerinizi bilinçaltınız alıyor ve bunu alarm olarak vücudunuza gönderiyor. Hangi organla ilgili ise isteksizliğiniz ağrı ve sancı olaak size geri dönüyor. Geçmiş olsun..
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla