Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2009, 07:57 PM   #13 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: fgceker'in günlüğü :)

Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri telkinleri acaba daha fazla nasıl etkili hale getirebilirim diye araştırıp duruyordum.....Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri olumlu olan şeyleri kendime çekmeye başlamamın yanısıra bir önceki gece kafamda uyuduğum soruların cevaplarının sabah kalktığımda bir şekilde önüme geldiğini görüyorum.
İlk başlarda bunun birer tesadüf olduğunu düşünüyordum...Çok sevdiğim bir şeyin en çok ihtiyacım olduğu anda bana hiç ummadığım bir insan tarafından hediye edilmesi,bir gece önce düşündüğüm ve uzun zamandır görmediğim insanların beni araması.....Ama şimdi dün gece okuduğum kitaptan sonra eksik olan herşey artık yerine oturmaya başladı.Sanırım telkinler sayesinde ruhsal zekamı tam kapasite çalıştırmaya başladım

Dinlediğim telkinler kalbimin derinlerine attığım suçluluk duygularımı teker teker temizlemeye başladı ve onların sonucunda da güzel olan şeyleri kendime çekmeye başladım (herhalde ,galiba,sanırsam...)

Her gün bir önceki günden daha mutlu uyanır oldum ve her sabah acaba bugün beni hangi beklemediğim olaylar sarıp sarmalayacak diye heyecanla yatağımdan kalkar oldum.Birde her sabah uyandığımda kendimi ansızın çook eskilerden söylemeye bayıldığım ama unutalı epey zaman olan şarkıları söylerken buluyorum

Ben bu hayatı çoook seviyorummm

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla