Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2009, 09:29 AM   #13 (permalink)
aprilrose
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice
Standart Cevap: Panik Atak Tedavisi Nasıl Olur?

[/B]Bende 2 sene önce başladı panik atak. Dr.un verdiği ilacı bu yılbaşında bıraktım. Yan etkileri çok fazlaydı. Özellikle uykusuzluk problemi ile baş etmek çok zor oluyordu. Neyseki çok şükür atlattım, on beş gün önce yine hafif çaplı iç sıkıntıları geldi çok korktum yeniden mi başlıyor acaba diye.. Neyse ki korktuğum başıma gelmedi hemen geçti.

Bu hastalıkla ilgili sizlere verebileceğim en önemli tavsiye strese girmeyin, stres, sıkıntı ve üzüntü bu hastalığın en önemli nedenlerinden biri. Ne olursa olsun kendinizi rahatlatmaya yönelik faaliyetlere bulunun. Spor yapın, meditasyon yapın mutlaka ama mutlaka stresi gerginliği üzerinizden atın. Sporun ve meditasyonun benim üzerimde çok büyük etkileri oldu.

Herkese geçmiş olsun diyorum, hastalara acil şifalar. Bunu çekmeyen, başına gelmeyen anlamazz. Allah yardımcınız olsun.[/B]
aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla