Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2009, 08:08 PM   #12 (permalink)
Herr_Mannelig
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough
Standart Cevap: Panik Atak Tedavisi Nasıl Olur?

ben de 12 yaşımda olmuştum.doktora falan gittik kalbime beynime hep baktılar hiçbişi yokmuş panikatakmış.ama hiç piskologa falan götürmedi babam.hatta kızıyodu bile.bi de anneme kızıyodu sen yapıyon senden görüyoda yapıyo diye falan.yani hiçç anlamadı ciddiyede almadı hep kızıyodu panik atağım tutunca.
artık nolduysa hatırlamıyoda az sürdü geçti sonra.bu süre içinde arada olmuşdur nefesim falan daralır ya da başım uyuşur gibi falan oluyor.bikere o yüzdende gitmiştik nörologa ama hiçbişi çıkmadı.

allahtanki benimki ileri bi seviyede değilmiş.yani yenebilmişim.arada daralsamda olur o kadar,geçeceğini biliyorum nasılolsa.annemde de varmış.ailesinden dolayı,zorla evlendirmilerde.ama o da iyi şimdi.pskoloda falan gitmedi.babam çok anlayışsızdırda.ama o da kendisi atlatmış yani.
arada darlma ondada oluyor ama artık çoğu kişide var zaten o.

aşılmayacak bişey değildir..insanın kendisini rahatlatması gerekir.her zaman aynı şey oluyo sonra geçiyo bu da geçer gibi..
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla