Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2009, 04:57 PM   #15 (permalink)
arztrkm
Teğmen

Tesekkür: 24
65 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arztrkm will become famous soon enougharztrkm will become famous soon enough
Standart Cevap: kuantum ve düşünce tekniği

Bilmiyorum..herşeyi biz yaratıyoruz ise , o zaman yaşadığımız olumsuzluklar karşısında isyan etmememiz gerekiyor..Bunu hangimiz becerebiliyoruz ki?
ya çok derin bir konu bu..Okuduklarım bu sorularıma cevap veremiyor işte...
Dünyada savaş içinde bir yaşam..
yine geliyorum.. suçsuz küçük çocuklar bir kurşuna kurban veriliyor...
Eğer varsa bir küçük kardeşiniz yoksa da düşünün lütfen..Birileri sevinirken kardeşiniz bir hiç uğruna maganda kurşununa kurban gidiyor..(allah kimseye göstermesin )
Ya ne düşünürsünüz...Bu nu kardeşinizin düşünceleri mi çağırdı..öyleyse bu nu o seçti..Sizde üzülmeyeceksiniz...Böyle bir şey var mı??
Birilerinin bişeyleri öğrenmesi için hayatta birileri kurban mı olmalı bu durumda ?????
sistem bu şekilde mi işliyo..O zaman o kurbanların suçu ne ??? bizlerin ayrıcalığı ne ???

Bakın söylediğiniz şeyleri bende okuyorum ve hemen hemen sizin kadar olmasa da bilgim var..İnanan bir insanım ayrıca..Herşeyi mantık çervesinde düşünüyorum...
Bu site gerçekten ilgimi çekti , uzak değilim çünkü sizlere..Ancak madem bu konular konuşuluyor ve bu konuda anladığım kadarı ile bilen ve bilgili arkadaşlar var..ben onlara da sesleniyorum sizin aracılığınız ile...bu konuda bana açıklama yapabilirmisiniz ya da yapabilirler mi? site yöneticeleri içinde geçerli bu durum....
Farklı düşüncelerin tartışılmasını istiyorum...
Keyifli paylaşımlar dileğiyle

Sizin duyarlılığınıza da ayrıca teşekkürler...
arztrkm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla