Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2009, 12:17 AM   #19 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Aşk acısı nasıl geçer?

çok endişelendim şimdi başıma böyle bişey geldi yaptığı bi şeye çok kızıp çekip gittim 2 yıl geçti bu süre içinde bi çok kez aradı ama hiçbir şekilde karşılık vermedim çünkü acı çektiğimi düşünmüyorum tek bi kelime bile söylememek kötü mü? ya da içimdeki intikam alma (aldım sayılır) duygusu susmamdan kaynaklanan bişeymi (son zamanlarda bunu yoğun olarak yaşıyorum üstelik başka bi erkek arkadaşım war) ama sanırım bu şekilde çünkü gerçekten çok şey söylemek istiyorum şuan susmak eskisine göre daha zor geliyo bana
bu arada cümleler içinde
En çok özlediğim…
Asla bilemeyeceğin şey şudur ki….
bunlara verebileceğim bi yanıtım yok malesef