Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2009, 02:23 AM   #4 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: pisimbat yollarda :))

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pisicim,ne güzel anlatmışsın yaaa..Gerçekten gezmeli görmeli insan..Seyahatte sağlık vardır diye boşuna söylememişler..

Ben bu sene daha çıkamadım biryerlere,ne zaman çıkarım onu da bilmiyorum..Öyle üstüste geldi ki bazı şeyler..
Babamın katarkt ameliyatı sözkonusu şimdi de..Bunu da atlatırsak tamamdır..
Gerçi iki haftam var..Bu iki haftada biryere gittim gittim,yoksa bu kış uzun geçecek benim için..
tatil illaki çok uzaklara gitmek değil yakın çevremizde bile güzel köyler kasabalar var babana geçmiş olsun ,yazın ayrı sonhabahırn ayrı kışın ayrı tadı var 1 hatfa yazdan bir hafta kıştan iizin yap bence