Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2009, 12:38 AM   #2 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: pisimbat yollarda :))

vallahi özlemişim sizleri ,ada kelimenin tam anlamıyla nohut oda bakla sofa minicik merkezi tabiki ama özlemini çektiğim çoçukluğumu yaşadım orda ,ah birde yazlık sinema olsaydık cuk olurdu inanın.
biraz yeme içme konusu pahalıydı okadar denizi bir harika girdiğinizi anlıyor irkiliyorsunuz ,ama ben soğuk su sevenlerdenim ,inanırmısınız balıklarla birlikte yüzdüm ,gümüş balığı sürüleri ile karşılaştım yüzerken aşalarda karagözler çupralar cirit attıyordu,kendimi kah atlantiste kah 70 yılların o dingin saflığında buldum .
kendimi aldım bir bavula koydum yola çıktım düşündüm kavga ettim güldüm hüzünlendim,gece yıldızlara daldım hatta bir yıldız bile kaydı ben ordayken dilek tuttum hemecik içimden ,okadar temiz bir havası varki ordaki kaldığım pansiyonun sahibinin annesi teyze dediki sen gel burda benle kal ne kanser kalır ne bişi 100 yaşına dek yaşarsın dedi gülüştük.
birde kargası meşhur oranın üzümleri şarapları bir kadef kırmızı şarap içtim en son 15 yıl önce içmiştim çarptı yahu :)) yüzdüm,gezdim,uyudum yedim ,kedi sevdim ,sokaklarla tanıştım kaldırım taşları ile konuştum ben vede ben yani benle tatil güzeldi .
başka başka hımm şimdilik bendne bukadar :)).
memleketimi tanıdım unuttuğum yıllarıma döndüm güzeldi gezmeli ve görmeliyiz arkadaşlar gezelim görelim diyorum .