Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-07-2009, 08:53 AM   #18 (permalink)
enamel
Teğmen

Tesekkür: 10
9 Mesajinıza toplam 51 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
enamel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Aşk acısı nasıl geçer?

Sadece zamanla geçiyor. İnsanın kendi kişisel duygularından arınmasıyla ve sabırla. Bir gün gelecek bir zamanlar başka bir erkeğe ya da kadına dokunmayı aklınızdan bile geçirmezken başkalarının kollarında bulacaksınız kendinizi. Ama her kırgınlık yürekte bir iz bırakacak. Önemli olan yaşadıklarımızdan alabildiklerimiz. İnsan gençken umudunu canlı tutabiliyor ama yaşı geçince ve arkasında birçok yürek yarası varken hele son yaşadıkları masal kadar özelse o zaman işler sarpa sarıyor. Aşkan başka canımızı bu kadar yakan ama hep yinelemek istediğimiz başka birşey varmı yaşamda? Herşeye rağmen güzel aşkı yakalayabilmekte yaşayabilmekte. Düşünsenize hayatınızda hiç aşık oladığınız bu duyguyu bilmediğinizi. Sanırım bize acısıyla tatlısıyla kendimizi bu kadar özel hissettiren kişilere teşekkür borçluyuz. Son günlerde hep şu sözcükleri söylüyorum. ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum ama işe yarayacağını düşünüyorum.
· İlişkimizin aşka, sevgiye, saygıya, sadakate, güvene dayalı bir ilişki olmasını diliyorum. Seni affediyorum. Kendimi de affediyorum. Biz özel anlar yaşadık. Şimdi ikimizde özgürüz. Yüreğinde bana karşı gerçek bir sevgi besliyorsan seni en kısa zanda yanıma bekliyor bu yaşamda seni nikahlı eşim olarak kabul ediyorum. Aynı evde sağlıklı, huzurlu ve mutluluk içinde yaşamamızı arzuluyorum. Bilerek ya da bilmeyerek şimdiye kadar bunun aksi şeyler yaptıysam senden özür diliyorum. "
enamel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla