Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2008, 01:18 AM   #4 (permalink)
maxim
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Ynt: Secreti neden kullanamıyoruz?

evet anlıyorum nişan almak gibi ben ikisini başarıyorum üçüncü kısım yani kalpten yaşamak varya başardıysanız anlarsınız tam orada işte tam o noktada bir sıkışma yaşıyorum hatta kalbim daralıyor diye bilirim sanki kabul ettiremiyorum zorluyorum onaylamaya çalışıyorum kabul ettiremiyorum neden beni tastik etmiyor neden düşünceme sözlerime ve kurduğum senaryoya karşı direnç gösteriyor diye soruyorum bulamıyorum cevabını,kullandığım yolmu,yöntemmi,ısrar etmemdenmi sıkılıyor neden kabul etmiyor anlayamıyorum...yaşamış olduğunuzu biliyorum ve beni çok iyi anladığınızıda biliyorum tetiğe basmak kalıyor sadece işte orda takılıyorum....bir senaryo kuruyorum sözlerimle haylimle oyuncular hazır baş rol kahraman hepsi hazır motor diyorum her şey güzel ama kabul ettiremiyorum..... sonuca gidemiyorum
sizi çok iyi anladım sizinde beni anladığınızı biliyorum sizce ne yapmalıyım......... dusun
sevgiyle kalın.........
bu arada bazı şeyleride yaşamadım değil hayalini kurduğum bir otomobil vardı ..mercedes benz slk 200..
sadece resmini göre bildiğim..iki gün önce iş çıkışı muhteşem bir şekilde duruyordu...
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla