Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2009, 12:01 AM   #300 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

oğlumun dersleri sınawlarıyla ilgili çok güzel sonuçlar aldım.şimdi ingilterede yazokulunda.geçen gün aradı, dersler ağır, çok zor, ekonomi dersini sevmiyorum gibi sözler.önce kızdım.sen zaten seçimini yapıyorsun zor ağır sevmiyorum nasıl başarılı olcaksın.iki nokta yaparım ama bir şartla ,önce bu sözleri değiştirelim.başarılı olduğunu düşün gibi telkinler verdim.evet anne haklısın bu sözleri söyledikten sonra oturup çalışmıyorum engel koyuyorum devamlı dedi.neyse kapattık.hemen iki nokta yaptım.başarılı olduğunu ve en yükesk notu aldığını telofonda söylerken imgeledim.ertesi günü aradı.sınav çok iyi geçti 80 bekliorum diye..daha bunun gibi sene içinde pek çok sınavı hallettik.daha önceleri imgeleme ile yapıyordum.Şanal beyiden öğrendiklerim.gözünde büyütmeden başarableceğine emin olursan başaramamak gibi bir şey yok.sadece maddi imkanlarım için nedense kendim blokaj oluşturdum.onu da başarırım.Allahın izniyle..sbs sınavı için ben de yaparım merak etme .güzel haberleri alırız.