Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2009, 09:48 PM   #287 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem ben havada yaptığımda temmuz ayında tam yarım saat fırtınalı yağmur yadı bidaha denemedim açıkcası halıda şekillerde belirleme yapıyorum artık halı yanarsa yansın duvar çatlarsa çatlasın napim ben 2 noktaya başladığım günden beri ya yan etkiis varsa ya bişey olursa zararlı düşüncemle birkilte düşndüğüm için ki buna engel olamamaktayım nedense birden her uygulamamda aklıma geliyo ve sonuç nesnelerde değişim gözlüyorum masam tam 5 kere yandı hahahah eşim yeter yeni masa lazım sana evi yakmada ne yaparsan yap espirisini tekrarlayıp durmakta şimdiye kadar bu konuda kimsenin yazısına denk gelmedim merak ettim
sanırım aklıma yan etkisini getirmemem lazım ama nasıl iptal tuşuna basmak ii olur denim bir haber veririm

alıntı

gercekten cok ılgınc nesneler uzerınde böyle etkısı oldugunu duymamıstım..acıkcası ben kendı uzerımde ıkı nokta belırlemeye alıstım yada yururken genelde elımde ajandam oldugu ıcın bı elımle avuc ıcıme dıgerıyle ajandama yapıyorum mesela...aslında nasıl kendını rahat hıssedıyorsan öle dıyım..kendı uzerımde yaptıgımda vucudumda yaptıgım yerlere baktım senın ıcın bıde meraktan:) ama bıse yok...sukurkı yok:))

bu arada sudem abla bulut olayı ılgımı cektı yarın bunuda deneyımlıcem.......

ayses iyiki sende olmamış sevindim elinde denedini yazmışın aman şükür

bulut olayında isteklerinizle ilk etepta küçük bulutları dağıtabilir eya bir araya toplayabilirsiniz ben önceleri küçük bulutlarla başladım şimdi bir
iki dakikada büyük bulutların dağılması veya toplanmasına şahit oldum denemesi bedava
sevgiyle kaldık
cent ben sana iki nokta yapayım aman eşyalara zarar verme...yanlız elini duvardan bile geçirebilirmişsin.o duvarın içinde yada masada nasıl bir akım olduğunu birbilseniz diye bir yazı okumuştum.sanırım.dr.richard yazmış.sadece oğlumu yataktan hoplattım.iki nokta arasındaki kaslar harekete geçmiş.o hoplayınca bende korktum.zaten derin bir uyku hali oluyor ben de sen de oluyor mu?ama aklım başımda fakat bilinç kayıkgeçen annemin beline yaptım ellerinden sanki ateş çıkıyordu diyor.nefes çalışması ile birlikte.bağlantı kurunca hiçbişey düşünmüyormusun?yoksa imgeleme imajinasyon arketipleri kullanıyormusun?merak ettim.