Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2009, 08:57 PM   #285 (permalink)
cent
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

sudem ben havada yaptığımda temmuz ayında tam yarım saat fırtınalı yağmur yadı bidaha denemedim açıkcası halıda şekillerde belirleme yapıyorum artık halı yanarsa yansın duvar çatlarsa çatlasın napim ben 2 noktaya başladığım günden beri ya yan etkiis varsa ya bişey olursa zararlı düşüncemle birkilte düşndüğüm için ki buna engel olamamaktayım nedense birden her uygulamamda aklıma geliyo ve sonuç nesnelerde değişim gözlüyorum masam tam 5 kere yandı hahahah eşim yeter yeni masa lazım sana evi yakmada ne yaparsan yap espirisini tekrarlayıp durmakta şimdiye kadar bu konuda kimsenin yazısına denk gelmedim merak ettim
sanırım aklıma yan etkisini getirmemem lazım ama nasıl iptal tuşuna basmak ii olur denim bir haber veririm

alıntı

gercekten cok ılgınc nesneler uzerınde böyle etkısı oldugunu duymamıstım..acıkcası ben kendı uzerımde ıkı nokta belırlemeye alıstım yada yururken genelde elımde ajandam oldugu ıcın bı elımle avuc ıcıme dıgerıyle ajandama yapıyorum mesela...aslında nasıl kendını rahat hıssedıyorsan öle dıyım..kendı uzerımde yaptıgımda vucudumda yaptıgım yerlere baktım senın ıcın bıde meraktan:) ama bıse yok...sukurkı yok:))

bu arada sudem abla bulut olayı ılgımı cektı yarın bunuda deneyımlıcem.......

ayses iyiki sende olmamış sevindim elinde denedini yazmışın aman şükür

bulut olayında isteklerinizle ilk etepta küçük bulutları dağıtabilir eya bir araya toplayabilirsiniz ben önceleri küçük bulutlarla başladım şimdi bir
iki dakikada büyük bulutların dağılması veya toplanmasına şahit oldum denemesi bedava
sevgiyle kaldık

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla