Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2009, 12:06 AM   #4 (permalink)
yasal06
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of
Standart Cevap: matematik çalışma metodları

ecem öncelikle böyle bir konu açtığın için teşekkürler.. malesef matematik Türküye geneline bakıldığında zorlanılan bir ders.. bu sitede yazarken hep azimden bahsettim ne olursa olsun dayanacağım dedim, naçizane size de aynı cümleleri kurdum..

ortaokuldayken matematik dersim zayıftı ve ne yaparsam yapayım olmuyordu, bir olay yaşadım ve dedim ki matematiği başarmak zorundayım başka çarem yok.. aylarca uğraştım, ne gerekiyorsa yaptım. hiç soru çözemedim o kadar çalışmama rağmen ama inatla direndim.. belli bir zaman geçtikten sonra yazılıdan istediğim notu aldım.

ve şimdi matematik öğretmeniyim:)