Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2009, 03:07 AM   #185 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

O programı bende seyrettim sudem abla ve şaştım kaldım.Asıl şaşırdığım kız hiç birşey yapmadı ama sorunu anlaşıldı.Yani staj gören kuantum koçları herşeyi yaptı gerçi ben orayı kaçırmıştım.ama sonuçta kız daha şaşkındı.

Bu arada sendemi benim gibi uyuyamadın sudem abla.kafamda bir sürü şey var uyuyamadım
Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Rafunsel yazını görmemişim.özür dilerim.size R.Şanal Günselinin kuantum düşünce tekniği kitabını önerebilirim.ayrıntılarıyla okursanız daha anlaşılır.oğlumun çalışması da bilinçaltına inerek oluyor.geçen gün Tv.8 de programında bir gençkıza da yaptı Şanal Bey..ben üzüntlü bir hamilelik geçirdiğim için bebek annem acı çekiyor diye hayatı yaşamayı reddetmiş.sadece bu değil birçok sorunu da bu şekilde çözüldü.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla