Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2009, 07:46 PM   #137 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Sudem ablacım harikasın yine Sudem abla 2 nokta konusunda yanında staja gelicem bu gidişle haberin olsun Süpersin.....Bu arada oğlun yine gitmiş Allah kavuştursun .

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar birkaç gündür giremiyorum foruma.oğlum geldi misafir onunla ilgileniyorum.geziyoruz çok özlemişim vaktimi onunla geçirmek bana zevk veriyor.yine gidecek bir ay görmeyeceğim...yaptığım iki noktadan bahsettim.konunun içeriğini anlamaya çalışıyor, sorular soruyor..sırtında sivilceler ve hafif bir ağrı vardı omuzlarında..araba kullanırken kasılmış trafik malum..sırtında iki nokta belirledim..bağlantıyı ilk defasında kuramadım.heycanlandım heralde..ikinci tekrar denedim..bağlantı güzel..benim kafa düştü kendimden geçtim..fakat oğlum yattığı yerde hopladı.bende yorgun uykuya daldı sandım..sıçrama gibi tam dalarken olurya..meğer benim parmaklarımdaki enerji hoplatmış..çok etkilendiğini söyledi..bende ne olduğunu anlayamadım birden...ama iki noktanın nekadar etkili olduğunu birkez daha anladım...sıraya annem girdi..evde hep beraber iki nokta yapıyoruz..belinin ağrısı için bileğinde yanma hissi oluyor birde kramp giriyormuş..hepsinine ayrı ayrı iki nokta tekniği uyguladım..sağlık için mükemmel bir teknik çünkü annemin ağrıları hiç bitmez, artık ilaç almaktan yutmaktan kadıncağız midesi bozuldu..en çok işime yarayan kısmı sağliık oldu..şimdi annem sürekli dua ediyor kızım Allah razı olsun..oğlum diyor ben senden korkmaya başladımtabi dalga geçiyor..ama enerjime inanıyor, çünkü iki parmağının olduğu yerde sırtımda feci bir yanma hissi oldu, diyor...şimdi daha kendimden emin olarak yapıyorum..sevgiyle kalın..
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla