Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-06-2009, 11:04 AM   #20 (permalink)
asiyah
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Uyurken Rüyanızda Bir Yerden Düşer Gibi Oluyormusunuz..?

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu hemen hemen herkesin yaşadığı çok sık görülen bir şey. Dikkat edin tam düşerken yada düşmek üzere iken yere çarpmadan uyanırız. Buraya kadar her şey normal.İlginç olan şu eğer düştüğümüzü görürken yere çarpmadan uyanamazsak yani yere çarparsak uykudan bir daha kalkamıyoruz. Evet ölüm gerçekleşiyor.Rüyada değil gerçekten ölüyoruz. Şimdi bazılarınız buna imkan olmadığını söyleyecektir. Yaptığım araştırmalara göre gerçekten böyle bir şey mümkün.

İşte açıklaması:

Rüyada kendini uçarken görmek veya yüksek bir yerden düşerken görmek ergenlik çağı belirtileridir bunları büyük yaşta da görmüş olanlarınız vardır: bu, hormonal bir durum. Yere çakılıp öldüğünü görenlerin öldüğü doğrudur: bu mistik bir durum değil fizyolojik bir etkidir sadece. Şöyle ki, beyin rüya görüyor olduğunu bilmez ve onu gerçek algılar. Bu durumda metabolizma da gerekli tepkileri verir ve sonuç kalp krizi!!! gerçekte de çok yüksek bir yerden düşüp ölenlerin hemen hepsi çarpmaktan değil kalp krizinden ölürler...
Çok güzel bi bilgi. Çok merci.

Alıntı:
erkan7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar uykuya dalınca ruh bedeni terk eder.farkettiyseniz düşme hissi olduğunda aniden uyanırız hatta sıçrayarak uyanırız. aniden uyandığımız zaman ruh bedene ani dönüş yapar ve bu bizde düşme hissi uyandırır. ben böyle biliyorum. bu durumda yere çarpma diye bir şey söz konusu olamaz bence çünkü ruh bedene dönüyor.bedeni şaşırıpta yere çarpacak değil ya. hadi şaşırdı diyelim ruh bir yere çarpmaz ki... alt komşunun evinde bulur kendini
Ya işte zaten ruh bedene geri dönemeyince yere çakılıp ölüyor.
Yoo alt komşunun evine gitmez ki magmaya kadar yolu var

Alıntı:
bordo bereli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet konu astral seyehatle ilgili...Trans halindeyken ufak bi çıtırtı bile çok kuvvetli bi ses gibi geliyo bize...

Ben astral seyehat ile uğraşıyorum şu an..Genelde çok az oluyo :D
Evet, ufak bir cıtırtı kükreme sesi gibi geliyor.
asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla