Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 02:13 PM   #39 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Derindeki Yara- Ruhu Korku ve Acılardan Arındırmak

Redflowersım ,dün tekrar açtım bu sayfaları tekrar okudum.zaten defterime geçirdim..anlamlarını düşünerek tekrar ettim..en çok ta üzüntüyle ilgili olan kısmına takıldım..biz izin vermeyince o da bırakıp gitmiyormuş..kendimize iyileşme izni vermemiz gerektiğini öğrendim sayende..sonra anlaşma yaptım..üzüntünün bana kazandırdığı her ne ise ,üzüntüyü çekmeden de bulabilirim..üzüntünün verdiği acyı enerji ile dönüştürmek, üzüntüyü sonlandırmak için emin olduğumu belirttim...her üzüntü çekme gereksinimi mi serbest bırakacağıma söz verdim.biz insanoğlu acı çekmekten de zevk alıyoruz...acılı arabesk yaşamak işimize geliyor..sonrada başımıza gelmeyen kalmıyor...üzüntümü reddetmek yerine varlığını kabul edip,içimde korkunun verdiği enerjinin nasıl kaldırılacağı, o duygusal karmaşadan çıkarılmasını istedim.bu gün pek rahatldım..korkumla yüzleştim konuştum...daha önce reddetmeye çalıştığımı anladım...sayende çok bilgi sahibi oldum teşekkürler canısı...