Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 03:59 AM   #32 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

Alıntı:
ESOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
akınyıldız arkadaşım hepsimi rüya yoksa herkes üzgündüye kadarımı rüya eğer üzgündüye kadarı rüyaysa cnm ölmüş görmemişsin .......... .............................................allah ım seni çok seviyorum arkadaşım akınyıldız'ı olumsuz rüyalarıyla ilgili kötü hatıralarını kabul ediyorum lütfen beni affet özür diliyorum seni çok seviyorum akınyıldız'ın kötü diye düşündüğü riyalarıyla ilgili hatıralarının tamamının sıfırlanmasını bunları olumluya çevirmesi için sana yalvarıyorum özür diliyorum lütfen beni affet teşekkür ediyorum seni seviyorum..

?..

Alıntı:
akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi aklıma gelen bi rüyayı anlatayım
bundan 2 sene önce görmüştüm .1 hafta sonra da gerçeğini yaşadık...
ben o zaman İstanbulda ikamet ediyordum.
rüyamda bursadaki eltimin abisiyle evli olan benim de çok sevdiğim SEVİNÇ'i gördüm. SEVİNÇ çok acılar içindeydi,doğum yapıyordu,ama çok üzgündü herkes ...

esoscum sadece bu kadarı hatırlıyorum,
not çoooookkkkkkk tttttttaaaaaaaatttttlllıııııssssıııınnnn

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla