Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2009, 08:56 AM   #23 (permalink)
dejaa
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ne kadar sürecek :( LÜTFEN YARDIM

Alıntı:
esmas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu siteyi bulup, telkinleri kendime yoldas edindigimden beri soylenip duruyorum.
hicbisey degismiyor, biseyler degissin istiyorum, degisimleri farketmek istiyorum vs diye diye soyleniyorum.
ama simdi burada yazilanlari okuyunca bende soyyle bir uzaktan bakmak istedim kendime.. degisen biseyler oldumu diye dusundum.
e tabiki oldu :)
ben cok az bir surede sigaradan kurtuldum ve sanki hic icmemis biri gibi vefasizlik ediyorum sigaraya.
icme istegim bile olmuyor. bu basit bir gelisim degil dimi..

ikincisi; telkinleri dinlemeye basladigim gunlerden beri zinde uyaniyor ve gun icerisinde luzumsuz buldugum seylerle oyalanmiyorum.
bos kaldigim her vaktimde isime yarayacak yada beni gelistirecek konularla ilgiliyim.
henuz hic ''ertelemeyi birak '' mp3 lerinden dinlemedim ama ben uzun zamandir erteledigim seylerle ugrasmaya basladim.
eskiden saatlerce bos bos otururdum ama artik 'bos kalabilsem ve su su ozel islerime (mesela dil ogrenmek) biraz vakit ayirabilsem' diyorum.
bu bir inanc meselesi diye dusunuyorum..
kuru kuruya bile olsa bir inanc baglamissak biseyler degisiyor.
umitvar isek umid ettiklerimiz bir bir geliyor bize. karamsar isek korktuklarimiz bir bir buluyor bizi diye dusunuyorum.
bu mesaj boyunca da olumlamalar yapmis oldum :)
haklısınız ama telkinlere inanmasanızda etkili oluyor, birçok kişi mucizevi değişimler bekleyebiliyor ama işin aslı ayrıntıda gizli... mesela artık tv ye çok az bakıyorum hatta gereksiz bir program başlamış ve azda olsa izlemişsem biranda kendime kızıyorum neden izliyorum diye... zamanında merak edip aldığım kitaplar öylece duruyordu şimdi teker teker onları okumaya başladım... ve bunların hiçbiri zorlama değil.. içimden bir ses yapıp yapmamamı söylüyor.. beynimde benimle devamlı konuşan biri var... bu arada o beynimdeki kişinin tahminleri ve söyledikleri doğru çıkıyo :)
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla