Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2009, 09:18 PM   #96 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

hayal kurmanın önemini şimdi daha çok anlıyorum..oğlum çok olumsuz düşünür her işin başında mutlaka hep kıvranır ya olmazsa, ya batarsa, kırılırsa...bana aradığı bir eşyasını dahi sorarken olumsuz cümleylesorar o an olumsuz düşünüyor ya...ilk baştan biraz sıkıntı çeker ama işleri yoluna girer..halbuki olumlu düşünse daha çabuk olacak..ama hayal etmeye gelince üstüne yok...geçen sene Amerikaya gitmenin hayalini kurdu..hatta maillerine bakıp bana Amerikadan iş teklifleri geliyor diyormuş ev arkadaşına...hergün dalga geçiyormuş..unutmayın dalga geçmek dahi işe yarıyor...birgün bakıyor Amerikadan başvurusu kabul oldu 3 aylığına gitti..ev arkadaşı babası zengin holding sahibi, o çocuk gidemedi benm oğlum gitti..annesi her sene doğum yapmaya Amerikaya gidiyor onun not ortalaması tutmadığı için kabul edilmedi..ama orda da hortum ve fırtına yüzünden çalışamadı..hortumuda çocukluğunda düşünceleriyle çekti...çalıştığı otelden ayrıldı...üç ay tatil yaptı geldi...inanın o hortum, fırtına olayını da, Amerikaya gitmeyi hayal ederken orda hortum ve fırtınayı merak ederek çekti hayatına....inanılmaz bir olay...orda insaanların neler yaptığını çok merak ederdim ne yapıyorlar diye hepsini gördüm ve yaşaddım diyor...çatılar uçuyor hayat duruyor ve insanlar mahzsenlere gizleniyorlarmış..aynı filmlerde merak edip izlediklerini kendi yaşadı ve gördü...